O Programie

“bizneSztuka – budujemy pomosty” jest społeczno-edukacyjnym projektem, który ma pomóc artystom oraz przedstawicielom świata biznesu, otworzyć się na siebie nawzajem, nauczyć współpracować i zdobyć nowe kompetencje w celu zdefiniowania siebie, a także swoich celów.

Program edukacyjny “bizneSztuka – budujemy pomosty” jest dla ludzi otwartych, gotowych na wyzwania, chętnych do nauki nowych rzeczy i chcących wziąć odpowiedzialność za budowanie swojej kariery. Nie przejmuj się, że mało wiesz o sztuce lub biznesie. Nie będziemy oceniać Twojej wiedzy. Chcemy podzielić się z Tobą naszą. Więcej w ZASADACH projektu.

10 przedstawicieli sztuki i 10 przedstawicieli biznesu w wieku 25-33 lata zostanie wybranych drogą rekrutacji (formularz na stronie). W ciągu 4 weekendów uczestnicy wezmą udział w wykładach, warsztatach i spotkaniach z przedstawicielami świata sztuki i biznesu, którzy będą przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie 20 osobom z zakresu: kreatywności, tworzenia, sztuki, budowania marki osobistej, sprzedaży, promocji, social media, strategii i innych. Wszystko po to, by budować więź porozumienia i współpracy, która może mieć wymierne korzyści na wielu płaszczyznach.

Jeśli studiujesz lub jesteś absolwentem ASP, kierunków artystycznych innych uczelni wyższych w wieku 25-33 lata i chcesz rozwinąć kompetencje lewej półkuli, zrozumieć zasady panujące w biznesie, zbudować fundament swojej marki osobistej i zaplanować swój sukces, ten projekt jest dla Ciebie.

Jeśli pracujesz w szeroko rozumianym świecie biznesu, jesteś w wieku 25-33 lata i chcesz rozwinąć kompetencje prawej półkuli, zrozumieć zasady panujące w świecie sztuki, zbudować fundament swojej marki osobistej i zaplanować swój sukces, to ten projekt także jest dla Ciebie.

Uczestnictwo w programie wynosi symboliczne 200 zł., które w całości przeznaczone jest na cele Fundacji Atelier. Więcej w ZASADACH projektu.

Projekt jest inicjatywą społeczną podjętą przez Małgorzatę Lisowską (lisowskamalgorzata.com). Małgorzata jest ekspertem w dziedzinie budowania marek z bogatym doświadczeniem edukacyjnym. Na rynku znana jako architekt marki. Definiuje siebie jako pomost porozumienia pomiędzy światem sztuki i biznesu, światem agencji reklamowych i korporacji, działem sprzedaży i marketingu, prawej i lewej półkuli. Projekt “bizneSztuka - budujemy pomosty” stworzyła przede wszystkim z wiary, że można zapoczątkować zmianę mentalną w młodym pokoleniu i dzięki korzyściom płynącym ze współpracy pozornie różnych światów zmieniać świat na lepszy :)


Zgłoś się już dziś! Zgłoszenia przyjmujemy do 1. lutego 2017 r.